Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Renginio dalyviaiJau eilė metų, kaip panoviečiams pristatomas Šakių kalendorius. Ne išimtis buvo ir šiemet, kai bendruomenietės Galinos Sniečkuvienės bei laisvalaikio salės renginių organizatorės Ingridos Jašinskaitės dėka vasario 7 dieną į Panovių bendruomenės namus buvo pakviestos žavios „Mėlynosios paukštės“. Tai Šakių rajono viešosios bibliotekos kūrėjų grupė: Lina Eringienė, Ona Jasinskienė ir Rita Mockeliūnienė. Jos žmonėms pristatė jau dvidešimt pirmąjį jų sudarytą Šakių kalendorių. Tai yra ne tik informacinis leidinys, siekiantis formuoti nuomonę apie dabar gyvenančius Šakių krašto žmones, tačiau iš jo galima sužinoti ir apie minėtinas dienas, svarbias Lietuvos ir rajono datas, įžymius krašto žmones, poezijos kūrinius ir daug kitų dalykų. Dainomis lydėjo bei pritariamaisiais instrumentais popietę nuspalvino Renatos, Auksės ir Vidmanto iš Slavikų ansamblis. Šiltai pasveikinti panoviečius atvyko ir LR Seimo narė Irena Haase, įteikdama bendruomenei vardinį 2020 metų kalendorių ir maloniai visus nustebino, pakviesdama apsilankyti LR Seime. Daina, šypsenos, juokas ir kaimyno apsikabinimas - tai renginio akcentai, kurie šią popietę pavertė šiltu bei jaukiu kaimynų susitikimu.
Kadangi esame besibaigiančio projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ dalyviai, šios šventės metu buvo peržvelgti visi nuveikti geri darbai nuo 2019 m. iki 2020 m. Per tą laikotarpį buvo padaryta daug naudingų bei įvairių saugaus eismo renginių. Ypatingą dėmesį skyrėme vaikams bei vyresnio amžiaus bendruomeniečiams, ragindami saugiai elgtis kelyje ir nešioti saugaus eismo priemones - atšvaitus, šviesą atspindinčias liemenes. Aiškinome vaikams eismo taisyklių svarbą, ugdėme saugaus eismo įgūdžius.
Nuskambėjus paskutinei bendrai dainai, visus vaišino bendruomenietė Rūta Lozoraitienė, kuri iškepė gardų bulvių plokštainį. Savo tradicinėmis spurgytėmis prie kavos puodelio kvietė Vilija Išganaitienė.

Virginija Gylienė, Panovių BC valdybos narė

Aktyvūs projekto dalyviai su saugaus eismo simbolika Bendra daina ir apsikabinimai Mėlynosios paukštės ir atlikėjai

Saugaus eismo literatūra Svečių pagalba pristatomos saugaus eismo knygelės

 

Komentuoti