Naujienos

Paskutinės naujienos iš Panoviai administratorių.

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

1713795360675Panovių kaimo bendruomenės centras vykdo projektą „Bendruomeninio verslumo ugdymas ir jaunimo įtraukimas į Panovių kaimo bendruomenės veiklą“ (ŠAKI-LEADER-1A-J-6-7-2020). Visi renginiai vyksta visuomeniniais pagrindais, nes projekte tam lėšos nenumatytos.
Esame dėkingi, kad prie šių renginių organizavimo, vykdant edukacines veiklas, prisidėjo individualios įmonės savininkė Rūta Lozoraitienė, MB ,,Saldomanė''.
Bendruomenės centro valdybos narė ir jaunimo veiklų kuratorė Jūratė Vaišnorė vedė konditerinę edukaciją jaunimui, kepė bandeles. Jūratės pagalba jaunimas pažino visą gamybos procesą nuo tešlos sumaišymo iki galutinio rezultato. Visi dalyvavusieji turėjo galimybę prisidėti ir išbandyti savo jėgas šiame užsiėmime. Taip pat visi kartu sportavo, o po visų darbų visi žiūrėjo filmą.Susibūrimo metu aktyviai leidome laiką užsiimdami sportine veikla, lauke kepėme karką kazane.
Joninių išvakarėse BC aktyvistai Panovių kaime sveikino Jonus ir Janinas su artėjančiomis Joninėmis. Taip pat jaunimas suorganizavo talką prie šešupės, sutvarkė maudynių vietą ir nupjovė žolę. Ačiū Emilijui Kuraičiui ir Deividui Greičiui.
Rugsėjo 22 d. Panovių seniūnaitijos gyventojai gausiai rinkosi į Bendruomenės centrą. Jie dalyvavo Panovių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimuose. Kudirkos Naumiesčio seniūnas Edvardas Belevičius pasidžiaugė tokiu gyventoju aktyvumu ir pilietiškumu, kuris reiškė, kad visi yra suinteresuoti išrinkti gyvenamosios vietos atstovą, kuris tinkamai atstovautų bendruomenę. Susirinkimo metu vienbalsiai nuspręsta, kad seniūnaitis bus Vytautas Trepeika.
Zanavykų obuolinės šventė pakviete ir miestietį, ir žemdirbį pasidžiaugti auksinio rudens gėrybėmis. Mūsų bendruomenės centro atstovai šventėje dalyvavo kartu su Kudirkos Naumiesčio seniūnijos bendruomenių atstovais. Mūsų kiemelis pateikė patiekalų konkursui obuolių punšą ir skanią duonutę su obuoliais.
Panoviečiai norintys papuošti ir sukurti šventinę atmosferą susibūrė ir papuošė parką.
Gruodžio 22-osios pavakarę, belaukiant gražiausių metų švenčių buvo sukviesti Panovių kaimo ikimokyklinio amžiaus vaikučiai susitikti su Kalėdų seneliu. Susitikimo metu vaikučiai buvo pradžiuginti dovanėlėmis. Smagiai leido laiką su Kalėdų seneliu, deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus.

BC informacija

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Obuolinė

Zanavykų obuolinės šventė pakvietė ir miestietį, ir žemdirbį pasidžiaugti auksinio rudens gėrybėmis. Smagi buvo šventė. Daug išmonės parodė  trisdešimt bendruomenių  centrų atstovų. Išradingai įrengė kiemelius, autoretingai vertinimo komisijai pateikė konkursinius patiekalus. Mūsų bendruomenės centro atstovai šventėje dalyvavo kartu su Kudirkos Naumiesčio seniūnijos bendruomenių atstovais. Džiaugiamės seniūno Edvardo Belevičiaus ir seniūnijos darbuotojų  geranoriška pagalba. Ačiū 🤗 Mūsų kiemelis pateikė patiekalų konkursui obuolių punšą ir skanią duonutę su obuoliais. Visus stebino Tarpučių čeraunykės:  intriguojančiu interjeru, patiekalų, žolelių gausa, nesuprantamos paskirties mechanizmais ir savo valiūkišku grožiu. Negaluojančių buvo daug, bet visiems nuo nesveikatų jos laiku suteikė  visokeriopą pagalbą. Ačiū Panovių seniūnaičiui Vytautui Trepeikai ir jo žmonai Vidai. Pirmas blynas neprisvilo

Ačiū Merui, administracijos darbuotojams ir kultūros centro vadovams už bendrystę kartu!

BC valdyba

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

Rudens šurmuliu papuoštame Šakių J. Lingio parke rugsėjo 30 d. nuo 10 val. Jūsų laukia:

🍎Seniūnijų ir bendruomenių kiemeliai; 

🍎Obuolių patiekalų varžytuvės;

🍎Obuolių skulptūrų parkas;

🍎Ūkio technikos paroda - edukacija vaikams;

🍎Prekybininkų mugė;

🍎Batutas;

🍎Ožiukų mokykla ir triušių paroda;

🍎Policijos ir policijos rėmėjų saugaus eismo kiemelis.

🍎Smagią muziką dovanos kapela NOVA, SLAVIKŲ KAPELA, kapela LINAS ir ZYPLIŲ KAPELA.

🍎Kojas krutins grupė NEŠPĖTNI BERNAI.

🍎Uždainuoti privers grupė VAIRAS.

🍎🍎🍎BUS SMAGU  !  !  ! 

🍎🍎🍎BUS SKANU !  !  ! 

🍎🍎🍎BUS DAUG OBUOLIŲ  !  !  ! 

🍎🍎🍎Susitinkame ZANAVYKŲ OBUOLINĖSE 🍎🍎🍎

🍎🍎Kviečiame apsilankyti Kudirkos Naumiesčio seniūnijos kiemelyje 🍎🍎🍎

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

4Rugsėjo 22 d. Panovių seniūnaitijos gyventojai gausiai rinkosi į Bendruomenės centrą. Jie dalyvavo Panovių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimuose. Kudirkos Naumiesčio seniūnas Edvardas Belevičius pasidžiaugė tokiu gyventoju aktyvumu ir pilietiškumu, kuris reiškė, kad visi yra suinteresuoti išrinkti gyvenamosios vietos atstovą, kuris tinkamai atstovautų bendruomenę. Iškelta buvo tik viena kandidatūra panoviečio Vytauto Trepeikos. Bendruomenei puikiai pažįstamas: čia gimęs ir augęs Trepeikų Vytukas, kuris charakterizuojamas tik teigiamai. Visi susirinkimo dalyviai vienbalsiai nusprendė, kad jų seniūnaitijos seniūnaitis bus 35 metų amžiaus Vytautas Trepeika. Vedęs. Žmona Vida dirba Vilkaviškio transporto įmonėje. Šeimoje auga du moksleiviai berniukai - 16 metų Vytenis ir 9 metų Nojus. Visų atvykėlių akį patraukia gražiai tvarkoma Trepeikų sodyba, kuri pastoviai gauna prizus už originalius kalėdinius sodybos papuošimus.
Po patvirtinimo procedūrų seniūnaitis Vytautas Trepeika su Panovių seniūnaitijos gyventojais gyvai susitiks kiekvieno mėnesio paskutinį šeštadienį. Susitikimo vieta, laikas, seniūnaičio kontaktai bus nurodyta atskirame pranešime.
Seniūnui Edvardui Belevičiui ir sekretorei Rasai Staugaitienei buvo puiki galimybė pabendrauti su panoviečiais, išgirsti jų problemas ir jas aptarti.