Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Mažieji talkininkaiPanovių bendruomenės centro valdyba, atsiliepdama į Sintautų Akademijos vadovo V.Girdausko kvietimą uždegti žvakutę ant senųjų kaimo kapinaičių, artėjant mirusiųjų pagerbimo dienai, organizavo talką - išvyką. 19-vietis autobusiukas buvo pilnutėlis. Jame susėdo būrys geranoriškai nusiteikusių: darbštuolių Panovių kaimo moterų, Panovių skyriaus mokinukų, su jais laisvalaikio salės darbuotoja Ingrida ir Turčinų bendruomenės centro aktyvistė Vilija.
Pirmasis išvykos taškas - choreografo J.Lingio gimtinė. Šiais metais minime šio garsaus žmogaus, vadinamo Lietuvos šokio tėvu, 100-ąsias gimimo metines. Ingrida talkos dalyvius trumpai supažindino su J.Lingio biografija. Tuomet kibome į darbą: sutvarkėme aplinką aplink koplytstulpį, padėjome gėlių puokštes ir uždegėme žvakutes.
Kelionė tęsėsi tvarkant Gyliškių, Jundilų, Kasikėnų, Vaišvilų, Turčinų, Žaltynų kapinaites. Išvykos dalyviai pamatė pastatytus įspūdingus koplytstulpius Gyliškių, Kasikėnų (V.Girdausko iniciatyva), Jundilų (Pr.Endriukaičio lėšomi kapinaitėse. Talkininkai uždegė žvakutes ir padėjo gėlių prie pavasarininkų, Gediminaičių stulpų paminklų Turčinuose ir Kasikėnuose.
Panoviuose esančios kapinaičių ir Gediminaičių stulpų paminklų tvarkymas dėl krintančių lapų gausos, paliktas vėlesnėms dienoms. Tačiau neabejojame, kad kaip ir kasmet, kitų panoviečių dėka, jie bus sutvarkyti.

Irena Jurkšiėnė, BC pirmininko pavaduotoja

 

Darbo užteko visiems Pasiruošę darbui Prie Turčinų senkapio

Komentarai   
0 #1 Vitas 2019-12-01 13:40
Šaunuoliai, tik tokie žmonės kaip Jūs, tokių talkų organizatoriai, išaugina tikrus savo šalies patriotus, ir tik pradėję čia, nuo šaknų ir protėvių,jaunieji Panoviečiai taps tikru savo krašto ir šalies pasididžiavimu. V.
Cituoti
Komentuoti