Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

02Spalio 26 d. panoviečiai, pakviesti bendruomenės centro aktyvo ir laisvalaikio salės darbuotojų, rinkosi į rudens šventę „Smaližių balius“. Šventės pavadinimas neatsitiktinis – mat geriausios Panovių gaspadinės susitarė parungtyniauti gaminant mišraines ir kepant pyragus. Jų visas dešimtukas: Aldona Bergerienė, Teresė Stravinskienė, Ona Zita Bulotienė, Birutė Sutkuvienė, Vilija Išganaitienė, Levutė Tamašauskienė, Irena Vainienė, Genovaitė Endriukaitienė ir mokyklos darbuotojų komanda. Pasak, vedančiųjų Rūtos Bučinskaitės ir Ingridos Jašinskaitės, ekspertų sudėtis nugalėtojoms nustatyti neskelbiama dėl labai svarbių priežaščių, kad nebūtų korupcijos apraiškų. Suvedus rezultatus, visiems paragavus mišrainių bei pyragų, nustatyta, kad visi gaminiai atitinka net ir didžiausio gurmano skonį. Ir pirmininkui Bernardinui Vainiui prizais tenka apdovanoti visas geriausias Panovių gaspadines.
Nemažai emocijų renginio metu sulaukė loterija ir jau reiškiniu tampatys skoningai papuošti prizai: uogienių, mišrainių, kompotų stiklainiai, didžiulės cukinijos ir kitos rudens gėrybės.
Išmoningai vakaro vedančios Rūta Bučinskaitė ir Ingrida Jašinskaitė įtraukė dalyvius į smagius žaidimus, o A.Šlakaičio vadovaujamos kapelos „Liocai“ muzikantai ir jų muzika privertė panoviškius kartu dainuoti ir net pašokti.
Skirstėsi panoviškiai sutarę, kad dabar jų laukia laisvalaikio centro darbuotojų organizuojamas romansų vakaras, pirmininko pažadėta kelionė į Šakių kultūros centrą bei bibliotekos vedėjos Galinos Sniečkuvienės organizuota Adventinė popietė.

BC informacija

01 03 04 05

 

 

Komentuoti