Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Panovių kaimo BC taryba į pasitarimus renkasi ne rečiau kaip kartą per mėnesį. Aptarti rūpimus klausimus rinkomės 05-06 dieną 19 val. Kadangi visi tarybos nariai dirbantys, pasitarimai vyksta vakarais. Visų pirma pirmininkas ir visa valdyba pasidžiaugė šios svetainės įkūrėjo Žilvino savanorišku darbu ir, matyt, pomėgiu. Ačiū Tau, Žilvinai! Mūsų pareiga – pateikti kuo daugiau informacijos.

Pagrindinis darbotvarkės klausimas - artėjančios Joninės. Kaip ir kasmet taryba stengiasi, kad ši graži šventė pritrauktų kuo daugiau žmonių, tiek savų panoviečių, tiek svečių. Mūsų tikslas, kad Panoviai būtų žinomi ne tik rajone, bet ir už jo ribų. Joninės šiais metais planuojamos 06-23 dieną.

Kartu organizuojamas ir kraštiečių susitikimas, tad šventė pasižymės atlikėjų pasirodymų gausa. Valdybos nariai kūrė šventės scenarijų, pasiskirstė pareigomis.

Pasitarimo metu buvo aptarti ir kiti aktualūs klausimai: du vykdomi europiniai projektai, BC įstatų rengiama nauja redakcija, patikslinta plaukimo baidarėmis tvarka, išrinkta darbšti, tvarkinga panoviečių šeima dalyvauti Šeimų šventėje Šakiuose ir kt.

BC pirmininko pavaduotoja I.Jurkšienė

Komentarai   
# Romualdas 2017-01-28 22:08
Sveiki!
noreciau suzinoti apie Malskiu seimos likima...konkreciai Malskytes Ales..ji grizo is tremties 1956-1957 metais...kaip susikloste jos gyvenimas,ar gyva dar? gyveno Turcinu kaime.
Gal atsiras zinanciu ar suteiks koki kontakta...busiu dekingas!
Nuosirdziausi linkejimai visai bendruomenei is Australijos!
Romualdas Augustinas,Lothar Algis Sambals