Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Mes su dovanomisJau trečius metus mūsų bendruomenės centras dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse “.Šiuo laikotarpiu pravedėme nemažai pokalbių, praktinių užsiėmimų su įvairaus amžiaus mūsų bendruomeniečiais, ir jų pagrindinis tikslas – šviesti bendruomenės narius saugaus eismo klausimais. Kovo mėnesį nutarėme įrengti saugaus eismo kampelį. Kaip tarėm – taip ir padarėm. Dabartinis karantinas padiktavo sąlygas ir vietą kampelio įrengimui: jis buvo įrengtas Panovių pradinio ugdymo skyriaus patalpose. Esame dėkingi Natalijai Kvietkauskienei, Lietuvos automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus komunikacijos vadybininkei už pagalbą įrengiant minėtą eismo saugumo kampelį. Ikimokyklinukus labiausiai nudžiugino dovanos: jų ūgį atitinkančios liemenės, o pradinukus – spalvotos, gražiai iliustruotas knygelės apie saugų eismą. Atsirado galimybė saugaus eismo liniuote pasimatuoti ūgį, užsidėti ant rankų šviesas atspindinčias juostas, pasigrožėti saugaus eismo piešiniais. Visa tai yra viena iš prevencinių priemonių mūsų mažųjų saugumo užtikrinimui. Šių vaizdinių priemonių pagalba bus mokomi jauniausieji visuomenės nariai Kelių eismo taisyklių ir bus skatinami saugiai ir atsakingai elgtis kelyje.

BC informacija

 

Kaip užsidėti  Matuojame ūgį Susidomėjimas knygelėmis Įdomios knygelės