Spausdinti
Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Kvietimas į darbščiųjų dirbtuvėlesNelengva užduotis teko panoviečiams ir jų draugams: dosniajam katinui Miciui pagaminti dovanėlę arba žaisliuką. Todėl Facebook Panoviai Ožkinė buvo visi pakviesti vasario 22-27 dienomis į virtualias darbščiųjų dirbtuvėles.
Tikriausiai daugeliui kyla klausimas, o kas tas Micius? Katinas Micius yra saugaus eismo personažas, kurio logotipas puikuojasi konkurso „Saugus eismas bendruomenėse -2021“ svetainėje.
Kadangi Micius - nuotaikingas personažas, tai ir dovanėlės buvo įvairios. Jauna, graži katytė Micė kvietė Micių pažaisti; Kęstutis su šeima dovanojo vardinę kuprinę; girėniškė Irena S. su anūkėmis pagamino pagalvėlę; naumiestietė Meilutė atsiuntė padėkliuką, nes girėniškės Irenos Š. šeima pakvietė Micių su draugais prie gražiai serviruoto stalo išgerti kavos. Daugiausiai papuošimų Miciaus kambario interjerui bei šiltą kepurę atsiuntė panovietė Vilija su savo komanda. Buvo ir tokių, kurie siuntė darbelius, bet viešintis nenorėjo. Penkių dienų virtualiame užsiėmime dalyvavo apie 40 įvairaus amžiaus žmonių.
Dėkojame visiems, kurie dalyvavo šiame žaidime, siuntė darbelius bei žaisliukus. Susitiksime kituose Saugaus eismo užsiėmimuose, nes mūsų kaimo bendruomenės centras dalyvauja konkurse “Saugus eismas bendruomenėse - 2021“

Panovių BC informacija

 

Kepurė Miciui Vilijos dovanėlės Miciui Pažaisti kviečia Micė pagalvele katinui Miciui