Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Nugalėtojų nuotraukosLR Žemės Ūkio Rūmų skelbtame kalėdiniame foto nuotraukų konkurse dalyvavo ir mūsų bendruomenės centras (pirmininkas Bernardinas Vainius). Buvo pateikta nuotrauka „Kur tu, Kalėdų Seneli?“. Joje atsispindi mūsų kaimo ikimokyklinukų tikras nesuvaidintas laukimas Kalėdų senelio ir jo dovanų. Konkurse, kuriame dalyvavome, prizinės vietos pasiskirstė taip: Mantas Jančiukas, Lazdijų r. (766 balsai); Bernardinas Vainius, Panovių kaimo bendruomenė (275 balsai); Vaida Valaitienė, Šakių r. (217 balsų). Prizininkų laukia Žemės ūkio rūmų specialiosios dovanos, o likusiems dalyviams iškeliaus paguodos dovanėlės už dalyvavimą konkurse.
AČIŪ visiems visiems, skirusiems patiktukus mūsų nuotraukai.

Irena Jurkšienė, BC pirmininko pavaduotoja

Komentuoti