Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Darželinukams puiki vieta žaistiPanovių kaimo bendruomenės centro vienas iš pagrindinių uždavinių yra J. Lingio parko sutvarkymas. Todėl 2020 metais buvo parengtas projektas „Panovių kaimo vaikų žaidimų aikštelės plėtra-2020“. Jis buvo teiktas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.
Projektas atitinka 2020 m. kovo 19 d. Kudirkos Naumiesčio seniūnijos išplėstinės seniūnaičių sueigos sprendimu (protokolas Nr. 37-2) patvirtintą prioritetinę vykdytiną ir finansuotiną veiklą: bendruomenių akcijų bei iniciatyvų, skirtų viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimo organizavimui (parkų, sporto ir poilsio aikštelių, vaikų žaidimų aikštelių, kitų vietos bendruomenės teritorijoje esančių poilsio ir rekreacijos vietų tvarkymas ir atnaujinimas). Panovių kaimo bendruomenės centro tęstinis projektas yra skirtas šioje veikloje minėtos vaikų žaidimų aikštelės tvarkymui ir atnaujinimui. Gautas 1513 eurų finansavimas leido išplėsti ir atnaujinti J. Lingio parke, esančią vaikų žaidimų aikštelę, įsigyjant įrenginių ir medžiagų jos prietaisų remontui. Iš paramos lėšų įsigytomis medžiagomis bei pusgaminiais pagaminti, sumontuoti ir atnaujinti vaikų žaidimo aikštelės įrenginiai: įsigyta laipiojimo sienelė, guminė trinkelė, metalinės šiukšliadėžės su stogeliu. O senos pavėsinės konstrukcijų pakeitimui - tekintų medinių rąstų, dažų, impregnantų, tvirtinimo detalių ir cemento esamos pavėsinės remontui. Sutvarkyta funkcionali vaikų žaidimo aikštelė išsprendė mažamečių vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumo klausimus. Ji puikiai pasitarnauja Panovių pradinio ugdymo skyriaus mokiniams kūno kultūros pamokų metu. Be to J. Lingio parke atsiranda estetiškai sutvarkyta aplinka ir visiems panoviečiams reikalinga vieta poilsio praleidimui.
Vaikų žaidimo aikštelės rekonstrukcija - tai kolektyvinio darbo rezultatas, nes į jo vykdymo veiklą įtraukti savanoriai.
Su šiuo projektu J.Lingio parko tvarkymo darbai neužsibaigia. Laukia dar takų išklojimas trinkelėmis bei šviestuvų keitimo darbai. O juos atlikti, reikia aktyvui rašyti projektus ir gauti finansavimą.

BC informacija

 

skveras 2020 11 05 Skveras 2020 11 03 

Įrenginiai skvere Skveras 2020 11 02

Komentuoti