Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Vilija IšganaitienėKalėdos jau artėja… Norisi kažko gražaus ir gero, nesvarbu, kad visus veikia COVID-19 grėsmės. Dabar, kaip visada, jau gyvename laukimo laikotarpyje: eglutės puošimas, galvosūkiai dėl kalėdinių dovanų, pagalba šeimai prisidedant prie šventinės nuotaikos namuose kūrimo. Kiek daug darbų ir rūpesčių! Ne mažiau svarbūs darbai ir mūsų bendruomeniečių šeimoje. Laikrodis skaičiuoja valandas, minutes ir su kiekviena diena darbščios moterų rankos kuria šventę... Tik kaip svarbu karantino dienomis nesupainioti tikrų ir tariamų vertybių, išlaikant nuoširdų gerumą visus ateinančius metus.
Panoviuose pradėjo veikti tradicinės kalėdinės dirbtuvėlės. Jos veikia nuotoliniu būdu. Tai Vilija Išganaitienė gamina kalėdines snaiges, spalvingus paukščiukus. Kai kurių panoviečių namus puošia Virginijos Gylienės ir darželinukų pagaminti adventiniai kalendoriai. Nijolės Bartišienės namuose gaminamos žvaigždės parko eglučių papuošimui ir pinamas įėjimo į Kalėdinį parką vartų vainikas. O laisvalaikio salės organizatorė Ingrida Jašinskaitė gamina didžiulius apvalius baltus burbulus, kurie papuoš eglutę bei parko eglučių sargus – besmegenius.
Daug ir ilgai dirbo buvusi Panovių kaimo gyventoja Elena Austinskaitė - Bartkuvienė. Ji numezgė didelį kiekį vilnonių kojinių ne tik Panovių mokyklėlės ugdytiniams, bet ir savo giminėms bei kadaise čia buvusiems draugams. Visi buvo nustebinti ir džiaugėsi tokia dovana, kuri labai reikalinga šiuo metu.
Iki gruodžio 23 d. paskelbėme virtualų konkursą „Kalėdinė dekoracija“. Kviečiame visus dalyvauti. Pagamintas snaiges, kalėdinius varpelius, žibintus, angelėlius, paukštelius ir kt. reikia nufotografuoti ir nuotrauką įdėti skelbimo komentaruose fb „Panoviai Ožkinė“.

BC informacija

 

Elenos Bartkuvienės darbai 01

02

Komentuoti