Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Pastatytas namelisSuomijoje gyvenanti, dvi dukreles auginanti lietuvė Kristina Tuhola ruošiasi namo rekonstrukcijai. Tai ne bet koks namas, o lėlių namas, kurį prieš keletą metų savo rankomis moteris ir sukonstravo tuomet dar pirmajai savo dukrelei Nellai. Mediniam lėlių nameliui po šeimos praleistų kelerių metų Majamyje, kaip sako dukros, šiuo metu trūksta baseino ir garažo, tad moteris vėl imsis vinių, plaktuko ir reikiamų medžiagų. Socialinių tinklų grupėje neseniai savo darbą parodžiusi moteris nė nesitikėjo sulaukti tokio atgarsio – šimtų pagiriamųjų komentarų ir siūlymo gaminti tokius Kristina pasakoja visai neseniai draugės dėka socialiniuose tinkluose prisijungusi prie grupės „Prieš ir po“, kur nagingi žmonės demonstruoja kaip pakeitė savo atskirus baldus, avalynę ar namų interjerą. Moteris nusprendė įkelti lėlių namelio nuotraukas. Ėmė plūsti tūkstančiai „patiktukų“ ir lietis komentarai. „Iš tikrųjų, nesitikėjau visiškai tokio susidomėjimo, reakcijų, komentarų. Žiūrėjau senas nuotraukas, pamačiau namelį, pamaniau, kad kažkam gal bus puiki idėja per karantiną, o ir Kalėdos čia pat, sukurti tokį žaislą vaikams, anūkams. Vakare įkėliau nuotraukas, o ryte radau 3000 patiktukų ir komentarų keli šimtai. Nustebau, tikrai“, – neslepia K.Tuhola.
Kviečiame perskaityti Jurgitos Andriejauskaitės ( Aktualijų žurnalistė Klaipėdoje ) straipsnį apie panovietę Kristiną Sutkutę Tucholą.

Skaitykite daugiau:

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/laisvalaikis/auksaranke-mama-dukrelems-leliu-nama-pagaminusi-kristina-nesitikejo-sulaukti-tiek-pagyru

Komentuoti