Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Besparnis būtų gyvenimas,
Tuščias, niūrus, vienareikšmis,

Jeigu jo nenušviestų vaiko šypsnys,
Jei šviesus vaiko juokas
Nepaglostytų mūsų širdies,
Meilei jos nepažadintų,
Nepaskatintų globai, gerumui, kūrybai.
(J. Marcinkevičius)

02Birželio 6-ąją dieną kvietėme bendruomeniečius ir vaikučius smagiai švęsti Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir pasitikti vasarą Panoviuose. Prie laisvalaikio salės , įvairiaspalvėmis vėliavėlėmis papuoštoje parko teritorijoje vasaros atidarymo šventė prasidėjo 14 val., kur pirmiausiai buvo išdalinti dalyvio ženkleliai-šypsenėlės, paleisti į orą gigantiški burbulai. Mažų ir didelių šventės dalyvių laukė įvairiausi sportiniai žaidimai, linksmi šokiai, estafetės, lobio ieškojimo užduotys. Poilsiui ir atsigaivinimui buvo galima patiems pasigaminti spalvotą „Vaivorykštinį“ ir „Pinacolada“ vasaros kokteilį iš įvairių vaisių sulčių . Ši veikla vaikams labai patiko, nes pačių pasigaminti gėrimai buvo ypač skanūs ir atvėsinti šaltais ledo gabalėliais. Pavaikščiojus „Milžino batais“, pamėčius spalvotus žiedus ant kuolų ir atlikus dar begalę įvairių užsiėmimų, liko paskutinė konkursinė užduotis-ledų laižymo „lenktynės“. Tai daugiausiai susikaupimo ir šypsenų pareikalavusi rungtis, nes kiekvienas skubėjo nugalėti, bet šaltus ledus ne taip jau ir paprasta greitai įveikti.. Nugalėtoja, greičiausiai sulaižiusi ledą, tapo Giedrė Šebelskytė.
Šventei artėjant į pabaigą visų rungčių laimėtojai apdovanoti dovanėlėmis, kurias vaikams parūpino laisvalaikio salės renginių organizatorė I.Jašinskaitė. o už ledus ir gaivius vasariškus kokteilius esame dėkingi Panovių bendruomenės centro pirmininkui B.P Vainiui.
Vaikams ir visiems dalyvavusiems linkėjome šiltos vasaros, giedro dangaus. Kad netrūktų saulės nei lietaus, kad veidus visuomet puoštų šypsena, ir šios šventės įspūdžiai pasiliktų ilgam.

V.Gylienė, Panovių BC

 

01 03 04

Komentuoti