Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Bendra nuotraukaPiešimas vaikams yra tokia pat natūrali veikla, kaip žaidimas, vaikščiojimas, kalbėjimas. Tačiau mes, suaugę, dažnai užmirštame tokį atsipalaidavimo būdą tiesiog motyvuodami tuo, kad nemokame piešti arba trūksta laiko. Sausio 14 dieną Panovių pradinio ugdymo skyriaus mokiniai ir jų palydovai – bendruomeniečiai, surengė piešinių konkursą „Vaikai ir saugus eismas“. Kadangi dalyvaujame projektiniame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“, nusprendėme žinias apie saugų eismą įtvirtinti piešiant. Šiuo atveju, tyrinėdami įvairias piešimo technikas ir žaisdami su jomis, vaikai turi galimybę visa tai asocijuoti su aplinkos įvykiais bei žiniomis apie juos supantį pasaulį – šiuo atveju saugaus eismo.
Tai jau antrasis piešinių konkurso etapas, nes pirmąjį etapą pradėjome 2019 metų rugsėjo mėnesį. Tema buvo tokia pati – „Vaikai ir saugus eismas“. Tuomet vaikai piešė akvarele, spalvotais pieštukais bei kreidelėmis.
Antrame piešimo etape vaikai ir suaugusieji piešė guašu ant maistinės bei agro plėvelių. Piešiant ant agroplėvelės, guašas buvo laistomas tiesiog iš buteliukų. O tapyti ant maistinės plėvelės vaikams išties labai patiko. Kurdami darbelius neįprastomis priemonėmis, eksperimentuodami, vaikai patyrė džiugių akimirkų. Užsiėmimų metu ne tik vaikai, bet ir suaugusieji turėjo galimybę įtvirtinti saugaus eismo žinias. Tuo pačiu metu visi turėjo galimybę pabendrauti, aptarti labiausiai patikusius saugaus eismo piešinius bei pravestus renginius. Piešinių konkurso „Vaikai ir saugus eismas“ dalyviai buvo apdovanoti saugaus eismo priemonėmis. Renginio dalyviai mielai fotografavosi ir organizavo atliktų darbelių parodėlę.

BC informacija

 

Kas nupieš gražiausią  Mus supa piešiniai Piešinių dirbtuvės 

Piešiame saugaus eismo tema Ruošiame ekspoziciją

Komentuoti