Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Montažas mamytėmsDažnai mes nerandam žodžių ir nemokam pasakyti mamai, kaip ją mylim. Nesugebam gražiai padėkoti už jos meilę, rūpesčius ir pasiaukojimą. Panovių laisvalaikio salės darbuotojos I.Jašinskaitės ir kaimo bendruomenės centro valdybos narių dėka organizuotame renginyje “Tau, mamyte“ vaikai visa savo širdele galėjo pasakyti savo mamytei, kaip karštai ją myli. Manome, kad išgirsti tokius žodžius, kurie čia skambėjo - pati didžiausia dovana bet kuriai mamai. Šiuolaikinio šokio grupė "Judesiukas" įteikė ne mažiau svarbią dovanėlę, pristatydami savo naujausius šokius. Taip pat su džiaugsmu ir nuoširdžiausiomis šypsenomis vaikučiai skubėjo įsegti pavasariu kvepiančias žibuokles.
Svečiuose viešėjo Pilviškių kultūros namų mėgėjų teatras ( vadovė I.Puodžiukaitienė), pristatęs E. Untulio komediją „Keista liga“.
Renginys baigėsi bendruomenės centro ir bendruomenės pareigūnės Aušros Mockevičiūtės paruošta viktorina žiūrovams "Saugumas kelyje", nes Panovių kaimo bendruomenės centras dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ Taip buvo patikrintos mamyčių ir jų atžalų žinios apie saugų eismą. Apdovanotos ne tik mamos, bet ir patys vaikučiai, teisingai atsakę į klausimus.

BC informacija

 

Viktorina saugaus eismo klausimais

Mamyčių šventė