Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

05Kalėdų šventės laukimo šurmulys didžiuosiuose miestuose prasideda lapkričio pradžioje, vos spėjus užgesti Vėlinių žvakelėms.Į mūsų kaimą jis atėjo pirmąją Advento savaitę. Tyliai, ramiai skvere įvairiaspalvėmis lemputėmis sužibo žaliaskarė eglė. Dar po savaitės nuostabaus grožio eglutė papuošė Panovių laisvalaikio salę. Į ją gruodžio 28 dieną susirinko Panovių ir Žaltynų ikimokyklinio amžiaus vaikai susitikti su Kalėdų Seneliu ir Snieguole. Kad visiems būtų linksma, Panovių laisvalaikio salės vaikų dramos būrelis parodė scenos vaizdelį ,,Eglutė" ir pašoko linksmą šokį.Po poros dienų į tą pačią salę pažiūrėti šventinės programėlės ir pasikalbėti apie praėjusius metus rinkosi kaimo moterys. Labai smagu, kad čia apsilankė ir Ingrida Sutkienė, buvusi kultūrinių renginių organizatorė, dabar gyvenanti Švedijoje, ir buvusi ilgametė kultūros namų direktorė Teresė Durstinienė, ir renginių siela – Genovaitė Endriukaitienė, ir bendruomenės pirmininko pavaduotoja Irena Jurkšienė, ir ne vieną parodą paruošusi mokytoja Teresė Stravinskienė, ir Užgavėnių blynų kepėja Skirmutė Stonienė, ir Jūratė, ir Virginija... visų nė neišvardinsi.O Naujųjų medinės ožkos Metų sutikimas vyko Amatų centre. Jį organizavo nepailstančios bendruomenės centro valdybos moterys.Kad šventės buvo linksmos ir gražios noriu padėkoti Edvardui Mockaičiui ir a.a. Algiui Bergeriui, padabinusiems eglutę skvere, Valdui Lozoraičiui už dovanotą eglutę, papuošusią Panovių laisvalaikio salę, Virginijui Palukaičiui, Vaidui Antanaičiui, Romui Jurgilui, padėjusiems eglutei atsistoti į vietą, Sigitui Miliūnui (Kalėdų Senelis) ir Rūtai Bačinskaitei (Snieguolė), kuriais labai džiaugėsi vaikai. Labai noriu padėkoti ir Kudirkos Naumiesčio seniūnijai, kuri parėmė Kalėdų Senelį pinigais, ir mūsų kaimynui šilgaliečiui verslininkui Tautvydui Juškaičiui, kuris ne tik pasirūpino, kad Kalėdų Senelis galėtų ikimokyklinukams padovanoti dovanėles, bet ir pats atvyko į šventę. Ačiū ir Gretai Išganaitytei, Kudirkos Naumiesčio gimnazijos moksleivei, kuri su kitais kaime gyvenančiais vaikais paruošė linksmą šokį. Labai ačiū. Tokių žmonių dėka gyvenimas tampa gražesnis.  

Kultūrinių renginių organizatorė Irena Jurgilienė