Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

01Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinė akademija nuo 2014 m. rugsėjo pradžios registravo ikimokyklines ir bendrojo ugdymo įstaigas Europos judėjimo savaitės MOVE WEEK bėgimui. Per dešimt dienų sulaukė daugiau nei 300 įstaigų, kurios užregistravo savo bėgimus. Akcijos metu rugsėjo 29 - spalio 5 dienomis, LOA ir LTOK iniciatyva į gatves, parkus, miškus, stadionus ir aikštynus išbėgo daugiau nei 50 tūkst. darželinukų, mokinių, jų tėvelių, pedagogų ir administracijos darbuotojų. Šioje akcijoje aktyviai dalyvavo ir Panovių pradinio ugdymo skyriaus mokiniai ir ikimokyklinukai.
04Bėgimą organizavome rugsėjo 30d. 10.30 val. Apie renginį informavome Panovių k. bendruomenę ir pakvietėme juos kartu su mokinukais dalyvauti bėgime, kuris vyko J.Lingio parke. Bėgimo trasą papuošėme balionais, dalyvius palaikančiais plakatais, eglėse kybojo besišypsantys aitvarai. Visus dalyvius bendruomenės slaugytoja pakvietė pokalbiui apie judėjimo svarbą sveikatai. Bendruomenės moterys suruošė parodėlę ,,Sveikuolių mityba", kurioje puikavosi sveikuoliški patiekalai iš daržovių ir vaisių. Su gera nuotaika juos ragavome.
Lietuvos tautinis komitetas ir Lietuvos olimpinė akademija visus bėgimo dalyvius apdovanojo diplomais ir padėkos raštais.

Virginija Gylienė, vyr. auklėtoja

 

02 03