Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Mamyčių šventė 2012Gegužės 2-rą dieną Panovių pagrindinio ugdymo skyriaus mokinukai laisvalaikio salėje surengė koncertą mamytėms Motinos dienos proga. Visus labai sužavėjo mažųjų darželinukų pasirodymas: visi dainavo, deklamavo ir žvalgėsi į žiūrovus, svarbiausia - ar mato mamytė. Kai kurie, ją pamatę, pradėjo mojuoti rankutėmis.

Daug darbo ruošdamiesi koncertui įdėjo ir pradinių klasių mokinukai su savo mokytoja Onute Sprainaitiene. Visiems labai patiko jumoristiniai pasakojimai: sėdintys salėje žiūrovai ne tik plojo, bet ir kvatojosi.

Koncerto metu skambėjo dainos ir posmai, buvo galima pasigėrėti moksleivių siuvinėtais darbeliais, o mokytoja Teresė Stravinskienė su keturiais mokinukais – Evelina Kabišaityte, Gabriele Kuraityte bei Arūnu ir Brigita Taujinskais - padarė labai gražų sveikinimą - vitražą mamoms ant lango.

Pasibaigus koncertui, vaikai mamytes pasveikino dovanodami savo rankomis padarytus darbelius: atvirukus, popierines gėlytes, lankstinius, piešinius. Kai kurie padovanojo mamoms gyvų gėlių puokštes.

Žinoma, ne dovanėlė svarbu, o kartu praleistas laikas ir smagus pabendravimas.

Daugiau nuotraukų ČIA