Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

P7231878Panovių kaimo bendruomenė vykdo projektą „Bendruomeninio verslumo ugdymas ir jaunimo įtraukimas į Panovių kaimo bendruomenės veiklą“. Projekto tikslas - skatinti bendruomeninį verslumą ir bendruomenės gebėjimus, įtraukiant jaunimą į sprendimų priėmimą ir gebėjimą novatoriškus sprendimus teritoriniams pokyčiams įgyvendinti.
Bendruomenės narių tarpe yra asmenų, turinčių kulinarinių, meninių ir kitų gabumų. Vietos projekto metu numatyta organizuoti jaunimo ir bendruomenės atstovų bendri savaitgaliniai forumai, kurių metu bus diskutuojama ir vykdoma įvairi praktinė veikla. Dalyviai, ypač jaunimas, mokysis pažinti save: tobulinti socialinius įgūdžius, mokysis veikti ir dirbti komandose, susipažins su vietiniu kulinariniu paveldu ir mokysis gaminti įvairų maistą, bendrauti su įvairių profesijų žmonėmis, verslo atstovais, ūkininkais. Atsižvelgiant į laikotarpį, kai kurie forumai bus skirti šventinių akcentų kūrimui ir jų pristatymui bendruomenei. Neabejotina, kad gali iškilti daugiau jaunimui aktualių problemų, kurios bus sprendžiamos forumų metu.
Liepos 24 dieną projekto vykdytojai sukvietė būrį bendruomeniečių ir jaunimo susitikti su „Ekspedicija baidarėmis Šešupe 600“ dalyviais. Liepos 23 dieną vyko paruošiamieji darbai: sutikimo stovyklavietės įrengimas, laužavietės paruošimas. 24-osios rytas ekspedicijos dalyviams ir organizatoriams gero oro nežadėjo. Tas mūsų negąsdino, nutarėme, kad tai bus puiki atrakcija. Jaunimas, vadovaudamiesi Jūratės Vaišnorės, Ingridos Šimaitienės, Vidos Trepeikienės patarimais, gamino šiupinienės sriubą. Viskas buvo atlikta laiku, nes darbus prižiūrėjo bendruomenės centro pirmininkas Bernardinas Vainius.
Sušlapusių, lietaus ir vėjo pamylėtų baidarininkų laukė karšta sriuba. Džiaugėmės susitikimu ir bendravimu su ekspedicijos dalyviais.

BC informacija