Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

01 ,, Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta, kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti…” [A. Baltrūnas]
Vasara prasideda gražia švente- Tarptautine vaikų gynimo diena. Panovių pradinio ugdymo mokyklėlės kiemelyje visi pradinių klasių mokinukai bei vaikų darželio mišrios grupės vaikučiai skubėjo į kiemą, kur jų laukė šventiška aplinka. Mažieji buvo nusiteikę išties linksmai. Mat jie dėvėjo boružiukų apsiaustėlius ir dainavo daineles ne tik apie „Boružėlę septintaškę“, bet ir dar daugiau linksmų dainelių, čia parodydami „murkiančio katinėlio“ nagučius, čia patrepsėdami bei pritardami muzikiniais instrumentais. Pradinukai vasaros pradžią taip pat pasveikino melodingomis dainelėmis. Muzikinius kūrinius atlikti ugdytinius paruošė ilgametis K.Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos muzikos mokytojas A.Bacevičius , o mergaites šokio meno mokė laisvalaikio salės renginių organizatorė I.Jašinskaitė.
Šią dieną pas mus dalyvavo Šakių bendruomenių pareigūnė Aušra Mockevičiūtė. Ji tėveliams ir vaikams priminė ypač svarbias saugumo ir atsargumo taisykles prieš įžengiant į vasaros atostogų laikotarpį. Ši paskaita sudomino ne tik suaugusius, bet ir vaikus. Mokiniai atidžiai klausėsi, diskutavo, pateikė pareigūnei keletą klausimų , o už smalsumą ,aktyvumą bei teisingus atsakymus į pateiktus klausimus buvo apdovanoti .Kadangi dalyvaujame „Eismo saugumas bendruomenėse“ projekte, tad visus pakvietėme į „Saugaus eismo mokyklėlę“, kurioje žinias įtvirtinome praktiškai, naudodami pačių pasigamintas priemones –„Saugią gatvę“.-su kelio ženklais, šviesoforais, pėsčiųjų perėja. Vėliau šventinė saulėta diena tęsėsi įvairiais žaidimais, gigantiškų burbulų „pūtimu“, edukacija „Pasigamink dalyvio ženklelį“, kryžiažodžių sprendimu. Visiems įvairaus amžiaus šventės dalyviams, kurių buvo api penkiasdešimt, išdalinome daug priemonių: atšvaitų, lankstinukų, ženkliukų ,knygelių eismo saugumui gatvėse užtikrinti. Ačiū tariame už dovanas ir už gausų dalyvavimą.

Organizatoriai

 02 03 04 05 06 07