Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Bendruomenių policininkės prizaiLietuvos automobilių kelių direkcija jau dešimt metų inicijuoja projektą – konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“. Jame dalyvauja ir mūsų kaimo bendruomenės centras. Eismo renginių organizavimo būdą įtakoja Vyriausybės nustatytos saugumo rekomendacijos, susijusios su Covid-19. Todėl panoviečiai šio karantino metu nutarė pravesti virtualią viktoriną „Pėsčiųjų pareigos“. Viktorinos tikslas – priminti pėsčiųjų pareigas, kultūringą ir atsakingą elgesį, atšvaitų ir šviesą atspindinčių liemenių svarbą kelyje. Kadangi kaimo gyventojams tenka eiti pėsčiomis ar važiuoti dviračiais, todėl būtina pasirūpinti savo matomumu: segėti atšvaitus, vilkėti šviesą atspindinčias juostas, liemenes, neštis žibintuvėlį. Net ir esant prastoms eismo sąlygoms ar blogam matomumui, pėsčiąjį, kuris taisyklingai segi atšvaitą, vairuotojas pastebės kur kas greičiau. Viktorinos klausimai buvo paskelbti fb Panoviai Ožkinė. Joje dvi užduotis pateikė bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė.
Į šios viktorinos klausimus gavome devyniolikos dalyvių atsakymus. Išsamiai ir teisingai į juos atsakė Elena Eidukaitienė, Aušra Kutkaitienė, Vytenis Šnirpūnas, Birutė ir Sigitas Jašinskai. Jiems organizatoriai įteikė saugaus eismo prizus. Bendruomenės policininkės prizas atiteko Giedriui Mikalauskui, kuris ne tik atsakė į jos pateiktas užduotis, bet jas dar ir pakomentavo.
Sveikiname nugalėtojus, o pėstiesiems primename būti budriems ir laikytis eismo taisyklių bei nepamiršti, kad kaimo keliuose automobiliai juda greičiau. Saugokime save ir kitus.

Panovių BC informacija

 

Bendruomenių policininkės klausimai Dovanos Elena Eidukaitienė