Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

03Advento laikotarpis pamažėle traukiasi, užleisdamas vietą Kalėdų šventei. Tai - gražiausias ir prasmingiausias laukimo metas, kuris mus sutelkia rimčiai ir susikaupimui.
Gruodžio 19 dieną, 17 valandą Kalėdų senelis pasibeldė į Panovių laisvalaikio salės duris, kur jo laukė daug vaikų, tėvelių ir kitų bendruomeniečių. Šventiškai nusiteikę ir pasipuošę, vaikai Kalėdų senį pasitiko šokiais ant scenos „Kalėdos be sniego“ ir „Šokantys batai“. Susirinkę žiūrovai ir senelis negailėjo plojimų scenos artistams ir greitai apdovanojo vaikus dovanėlėmis. Toliau programoje pasirodė Kudirkos Naumiesčio kultūros namų pasaka „Trys paršiukai“ (vadovė Laima Mockevičienė). Ją ypač įspūdingai atliko naumiestiečiai.
Antroji renginio dalis persikėlė į Panovių Lingio parko skverą, kuriame laukė papuošta eglutė ir šventinė arka su girliandomis. Visi skubėjo pamatyti eglutės įžiebimo momentą. Ir sulaukė. Ne bet kaip – su šūksniais ir plojimais. Skveras nušvito mirgančiomis girliandomis. O čia laukė netikėtas siurprizas: prie eglutės pūpsojo didžiulis termosas. Jo šeimininkas - ūkininkas Kęstutis Gylys. Jis pakvietė visus pasivaišinti bealkoholiniu punšu, kurį pagamino Gylių šeima.
Dėkojame jau dešimtmetį vaikučiams prie Kalėdinių dovanų prisidedančiam rėmėjui, gerbiamam Tautvydui Juškaičiui. Jis ne vienas dalyvavo, o turėjo mielus palydovus – žmoną Justiną ir dviejų metukų sūnų Ūką. Svečiai panoviečiams palinkėjo džiugių švenčių. O iš kalėdinio renginio jo dalyviai skirstėsi širdyse nešdamiesi geros nuotaikos kibirkštėles.

Virginija Gylienė

 

01 02 04