Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

02Piešimas – mėgstamas bet kurio vaiko užsiėmimas. Bet kad pieštukai, kreidelės ir popierius nenusibostų, tenka pasitelkti kitokias piešimo formas. Taip būtent ir nutiko Panovių laisvalaikio salėje, kur renginių organizatorės I.Jašinskaitės ir bibliotekininkės G.Sniečkuvienės bei bendruomenės centro aktyvo dėka vaikučiai ir jų artimieji buvo pakviesti į kūrybinę popietę „Spalvų paletė“. Nepakartojamas gamtos spalvų grožis besibaigiant vasarai ir artėjant auksiniam rudeniui įkvėpė moteris spalvingai praleisti laiką. Susirinkusieji išbandė piešimą ant polietileno, naudodami visą spalvų paletę. Šiam piešimui buvo naudojami specialūs akriliniai dažai, kuriais vaikučiai išmoko piešti nuostabias gėles ant balto polietileno. Šiais paveikslais bus puošiami salės langai.
Pasigrožėję savo kūrybinėmis fantazijomis, dalyvavusieji nupiešė dar vieną labai svarbų objektą – du šviesoforus ant melsvos spalvos polietileno. Prisiminę ir aptarę šviesoforo spalvų reikšmes, vaikai skubėjo nupiešti vienodus apskritimus, o po to juos nuspalvinti. Nupiešę šviesoforus su „degančiomis“ raudona ir žalia spalvomis, dalyviai viešina informaciją apie bendruomenėje vykdomą saugaus eismo veiklą. Tikime, kad saugiu eismu gatvėse turi domėtis ne tik kiekvienas vaikas, bet ir suaugę žmonės.
Vaikų darbeliai Mokslo žinių dienai suteiks daug žavesio,bet kartu siųs labai svarbią žinią – atsakingai elkimės kelyje ir kitose sveikatai ir gyvybei pavojingose situacijose.

BC informacija

 

01 03 04