Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Saugus eismas 05.29Vaikystė – tai laikas, kai negali ir nenori išsiskirti su lėlėmis, meškučiais, kai klausaisi suaugusiųjų skaitomų pasakų. Vaikystė – tai nepakartojamas žmogaus gyvenimo etapas, todėl kiekvienas iš mūsų turime užtikrinti, kad vaikų gyvenimas būtų saugus, kupinas juoko.Tegul jų akyse visada spindi džiaugsmas. Suaugusiųjų pareiga vaikų svajones paversti realybe.
Gegužės 30 dieną Panovių pradinio ugdymo skyriaus salėje klegėjo vaikų balsai, kvepėjo bijūnai, rinkosi tėveliai, seneliai ir svečiai. Vaikų gynimo dienos šventė vaikams prieš pat vasaros atostogas buvo įspūdinga. Čia ne tik savo nuotaikingus pasirodymus atliko mažieji ikimokyklinukai, bet ir pradinukai bei vyresniųjų klasių moksleivės. Skambant nuostabiai valso muzikai, mergaičių šokis suvirpino susirinkusiųjų širdis. Po šaunaus koncerto grupėje vyko saugaus eismo pamokėlė „Būk atidus kelyje“, nes vasaros metu iškyla daug pavojų gatvėje, kelyje, netgi judriame kieme. Aptarta ir praktinėse užduotyse išbandyta, ką privalu žinoti ir mokėti kiekvienam, norinčiam taisyklingai pereiti gatvę, ką privalo turėti ir žinoti vaikai, važiuojantys dviračiais, kaip turi elgtis kiekvienas eismo dalyvis, pamatęs šviesoforą mieste. Išbandėme pačių tėvelių pagamintą perėją, o vaikai rankose laikė spalvas - šviesoforą. Vaikams laikas, praleistas saugaus eismo pamokėlėje, neprailgo, o per pamokėlę įgytos žinios tikrai pravers ateityje.
Pamokėlės pabaigoje vaikai buvo apdovanoti atšvaitais, liemenėmis, krepšeliais. Šios dovanos gautos dalyvaujant Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“, kurį koordinuoja Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.
Pasibaigus gražiai šventei, mažųjų laukė saldus stalas, sultys. Už saldumynus vaikai ir šventės organizatoriai dėkingi vaikučių mamytėms.

Edita Kabišaitienė, Panovių BC narė

 

Saugus eismas