Naujienos

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

01Birželio 15-tą dieną Panoviuose Lauko gatvėje – 6 buvo atidarytas etnografinis ,,Namų muziejus“. Jo įkūrėja Zoselė Pečkaitienė surinko savo tėvų, senelių ir prosenelių naudotus daiktus ir parengė ekspozicijas. Čia galima pamatyti ne tik senus namų apyvokos daiktus bei pasigrožėti audimo, siuvinėjimo raštais, bet ir paskaityti vaikišką knygelę, kurią skaitė mūsų močiutės (1946) , o fizikos pasimokyti iš ,,Negyvosios gamtos“ vadovėlio (1948).
Muziejaus atidarymo proga Z. Pečkaitienę pasveikino ir Padėką įteikė rajono Tarybos narys ir Panovių BC pirmininkas Bernardinas Vainius, sėkmės ir sveikatos, nepailsti darant gerus darbus linkėjo kiti Panovių kaimo gyventojai.
Naujai atidarytas muziejus laukia lankytojų.

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

Lėšas projektui įgyvendinti skyrė:

zemes ukio ministerija

2016-04-02 Panovių kaimo bendruomenė savo visuotinio susirinkimo metu iškėlė vieną iš tikslų sukurti patrauklią ,saugią, gyventojų poreikius atitinkančią aplinką prie Panovių kaimo bendruomenės amatų centro.
201-04-07 pateikėme paraišką Lietuvos žemės ūkio ministerijai ir 2016-09-15 pasirašėme sutartį su NMA dėl projekto finansavimo. Atlikome visus projekte iškeltus uždavinius ir sutvarkėme viešąją erdvę prie Panovių kaimo bendruomenės amatų centro. Įrengta 149 kv.m. šiuolaikinė trinkelėmis išklota aikštelė, pastatyti patvarūs ir ilgaamžiai suolai su šiukšliadėže, sumontuotas dviračių stovas, pašalinti seni ir nudžiūvę medžiai, pasodinti nauji ir jauni želdiniai.
Esame dėkingi Panovių kaimo gyventojams ir ūkininkams-rėmėjams, kurie papildomai prisidėjo prie šiame projekte nenumatytų darbų įgyvendinimo.
Pridedame nuotraukas po projekto įgyvendinimo.

Panovių kaimo bendruomenės centro pirmininkas

01 02

Pokategorės

Paskutinės naujienos iš Panoviai administratorių.